Working Hours Monday - Friday 08:00-16:00
Toll Free 1800.899.900

HAKKIMIZDA


Güngörler Avize 1955 yılında Kızılay İzmir Caddesinde küçük bir abajur dükkanı olarak açılmıştır. 57 yılın ardından sektörün aydınlatma konusunda lider firmalardan biri olmuştur.

Güngörler Avize Ankara,  Sitelerde Karacakaya Caddesi, Demirhendek Caddesi ve Eskişehir Yolu üzeri Anse MDM’deki toplam 3 showroomu ile değerli müşterilerine elli yedi yıldır hizmet vermektedir. 

Güngörler Avize olarak genel prensibimiz kaliteden ödün vermeden, müşterilerimize en iyi hizmeti sunmak ve alışverişin her aşamasında müşteri memnuniyetini sağlamaktır. İş azmimiz ve kararlılığımızdan aldığımız gücü güvene dönüştüren firmamız, yaptığı doğru yatırımlarla günümüze kadar istikrarlı bir büyüme göstermiştir ve bununla birlikte sektöründeki lider kuruluşlardan biri olmuştur.  Hedefimizde bunlarla doğru orantılı olarak işimizde ve sektörümüzde şuanda olduğu gibi her zaman en iyi firmalardan biri olmaktır. 
Güngörler Avize olarak 1955 yılından günümüze kalite, estetik ve konfora önem veren bununla birlikte müşterilerine kalite anlayışından bir an olsun ödün vermeden hizmeti amaçlamaktayız.

Güngörler avize olarak Klasik, Avangarde, Modern ve Countıy tarzda dünyadaki trendlere uygun binlerce ithal ve yerli modelleri müşterilerimize sunmaktayız. Aydınlatma konusundaki terendi her zaman yakalayabilmek adına uluslararası aydınlatma fuarlarını, aydınlatmayla ilgili uluslararası internet ve yazılı yayın organlarını yakından takip edip, müşterilerimizi sürekli güncel ürünlerle buluşturmaya gayret ediyoruz. Bunun yanında kendimize özgü tasarımlarımızı, çalıştığımız uluslararası firmalarla paylaşıp kendimize özgü yeni modellerin hayata geçmesini sağlıyoruz.  Bunların hepsini belli bir düzen içinde gerçekleştirdiğinizde başarıda arkanızdan geliyor. 

BİZE ULAŞIN